Preskočiť na obsah
Marián Ondriska

Média a vydavateľstvo

Marián Ondriska

Vydávanie časopisov a periodík

Obec
Ladzany
Od roku
2006
IČO
43 372 848

Marián Ondriska

Živnostník (fyzická osoba)

Aktívna
Miesto podnikania
962 65 Ladzany
Na trhu od
11. októbra 2006
IČO
43 372 848
Právna forma
Živnostník (fyzická osoba)
Odbor (SK NACE 58.13)
Vydávanie časopisov a periodík

Podnikanie v číslach

20
rokov na trhu
2006
rok vzniku
9
položiek predmetu činnosti

O podnikateľovi

Spoznajte Marián Ondriska

Marián Ondriska – živnostník (fyzická osoba) s miestom podnikania v obci Ladzany. Podniká od 11. októbra 2006.

Podľa klasifikácie SK NACE patrí do odboru „Vydávanie časopisov a periodík“ (58.13). Predmet podnikania tvorí 9 položiek, napríklad maloobchod a veľkoobchod, sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu a sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb.

Základné údaje

Obchodné meno
Marián Ondriska
Právna forma
Podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri
IČO
43 372 848
Dátum vzniku
11. októbra 2006
Miesto podnikania
962 65 Ladzany
Živnostenský register
Okresný úrad Zvolen, vložka č. 670-15219
Sektor (ESA 2010)
Samostatne zárobkovo činné osoby
Odbor (SK NACE 58.13)
Vydávanie časopisov a periodík

Údaje pochádzajú z verejných registrov (aktualizované 1. mája 2026). Nejde o oficiálnu stránku subjektu.

Predmet podnikania

Čím sa Marián Ondriska zaoberá

Predmet podnikania podľa záznamu v registri – 9 položiek.

  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)

  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu

  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb

  • Reklamné a marketingové služby

  • Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov

  • Prenájom hnuteľných vecí

Zobraziť všetkých 9 položiek predmetu činnosti
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb
  • Reklamné a marketingové služby
  • Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
  • Prenájom hnuteľných vecí
  • Ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činností
  • Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu
  • Administratívne služby

Časté otázky

Základné informácie o podnikateľovi

Odpovede na najčastejšie otázky zostavené z údajov verejných registrov.

Kde podniká Marián Ondriska?

Miesto podnikania je v obci 962 65 Ladzany.

Čím sa Marián Ondriska zaoberá?

Podľa klasifikácie SK NACE ide o odbor „Vydávanie časopisov a periodík“ (58.13). Predmet podnikania zapísaný v registri zahŕňa napríklad: maloobchod a veľkoobchod; sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu; sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb; reklamné a marketingové služby.

Aké je IČO – Marián Ondriska?

IČO je 43 372 848.

Odkedy podniká Marián Ondriska?

Podnikanie začalo 11. októbra 2006. Na trhu pôsobí 20 rokov.

Podnikáte pod týmto menom?

Získajte túto stránku pre seba

Táto stránka vznikla automaticky z verejných registrov. Pripravíme vám vlastnú – s vašimi textami, fotografiami, službami a kontaktmi. Nechajte nám e-mail, ozveme sa a stránku doladíme podľa vašich predstáv.

Získať vlastnú stránku

Vlastná stránka

Stránka pre Marián Ondriska podľa vašich predstáv

Ste majiteľ, konateľ alebo podnikateľ? Nechajte nám e-mail – ozveme sa vám, preberieme, čo má stránka obsahovať, a pripravíme ju na adrese marian-ondriska-2.sko.sk alebo na vašej vlastnej doméne.

  • Návrh na mieru podľa vašich požiadaviek
  • Vaše texty, fotografie, logo, služby a kontakty
  • Úpravy, kým nebudete so stránkou spokojní

E-mail použijeme iba na odpoveď na váš dopyt, nič vám neposielame automaticky. Viac v ochrane osobných údajov.

Požiadať o odstránenie profilu Ste dotknutá osoba alebo zástupca subjektu?

Údaje v tomto profile pochádzajú z verejných registrov (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci, Register účtovných závierok) a sú zo zákona verejne dostupné. Na žiadosť profil z katalógu sko.sk odstránime – prestane sa zobrazovať a vyhľadávače ho vyradia. Údaje v štátnych registroch sa tým nezmenia. Viac v ochrane osobných údajov.

Pošleme naň odkaz na potvrdenie. Profil skryjeme až po potvrdení.